Ben jij er ook zo dol op? Op Heksenkaas? Lekker voor op een broodje of als dip voor bij de borrel. Maar naast dat het behoorlijk prijzig is, zit de originele Heksenkaas (Heks’nkaas) vol onnodige toevoegingen zoals zout, zoetstoffen en conserveermiddelen. Je maakt hem gelukkig in een handomdraai zelf!
Wat heb je nodig voor 200 gram?
- 200 gram hüttekase (verse roomkaas)
- Handje fijngesneden prei
- 2 theelepels bieslook
- 1 theelepel knoflookpoeder
- Sap van een halve citroen
- Handje peterselie, fijngesneden
- Peper en zout
Wat ga je doen?
Prak de hüttekase met een vork door elkaar, om de dikkere stukjes glad te maken. Meng de verse roomkaas met de prei, bieslook, knoflookpoeder, het sap van een halve citroen, peper en zout en de peterselie. Klaar om te smeren of te dippen, eet smakelijk!
Benieuwd naar alle andere recepten zonder pakjes en zakjes? Het zijn er al meer dan 160 en je vindt ze hier! En heb je een verzoek voor een recept? Mail mij dan gerust of stuur via Facebook of Instagram een berichtje.
Volg je mij al op Facebook, Twitter, Instagram en Bloglovin?